Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 1 2 3 4 5
5. neděle po Velikonocích
6 7 8 9
Nanebevstoupení Páně
10 11 12
6. neděle po Velikonocích
13 14 15 16 17 18 19
Svatodušní neděle, seslání Ducha Svatého
20
Svatodušní pondělí
21 22 23 24 25 26
neděle svaté Trojice
27 28 29 30 31 1 2
1. neděle po Trojici
Drobečková navigace

Úvod > Sbor > Dorost a mládež > Dorost

NA ROZVOJI
AKTUALITY
DOROST
MLÁDEŽ
HUDBA
KONTAKTY

fb_icon_325x325.png

instagram.png

KDO JSME?

Jsme DOROSŤÁCI: teenageři od 12 do 17 let.

KDY SE SCHÁZÍME?

každý pátek od 17:00 :)

O CO NÁM JDE?

Během společných setkání upevňujeme vztahy nejen mezi sebou ale i s naším Bohem. Chceme Mu naslouchat a volat k Němu, a věříme, že s každým z nás má svůj dokonalý plán.

 

JAK TAKOVÉ DOROSŤÁCKÉ SETKÁNÍ VYPADÁ?

Setkáme se v naší krásné útulné dorostovně a před začtkem programu konverzujeme se svými přáteli o našich radostech a starostech.

Po zahájení programu si pod vedením naší kapely zazpíváme pár písniček, kterými oslavíme našeho Boha. Chceme jej přece pochválit za to, co pro nás každý den dělá.

Na úvod si zahrajeme jednu dvě hry, u kterých se seznámíme s novými příchozími a utužíme navzájem vztahy. Občas taky vybijeme přebytečnou energii, ale hlavně si užijeme spoustu srandy.

A protože láska prochází žaludkem, na žádném dorostu nechybí velké množství jídla, pod nímž se skoro prohýbají stoly. Je jen na Tobě jestli ochutnáš naše dobroty nebo nás pohostíš svými vlastními. Jedno však je jisté - s prázdným žaludkem odsud neodejdeš!

Hlavní bod našeho programu však zajistí řečník se zajímavým povídáním o tématech, která zajímají lidi, jako jsme my. Povídáme si o našem chování, pocitech, vztazích k druhým a přemýšlíme, jak by se měl člověk nejlépe chovat v určitých situacích. Někdy místo řečníka poslouží krátký film. Vše může být zakončeno povídáním si o daném tématu v malých skupinkách.

Na konci samozřejmě nechybí společná modlitba a pak už volný program, každý podle svého gusta - hry, zpěv, povídání si, dojídání jídla, společné zážitky plné smíchu a přátelství. Pak už jen cesta domů a těšení se na další pátek.